MakerBot – czy wiesz wszystko o tej firmie drukarek 3D?

MakerBot Replicator 5MakerBot jest firmą, która powstała w 2009 roku w Nowym Jorku. Jej celem jest nie tylko produkcja  urządzeń działających w technologii przestrzennej, ale także jej popularyzacja. W tym celu firma prowadzi również portal Thingiverse, który zrzesza wszystkich entuzjastów technologii 3d. Pomimo niedługiego okresu działalności na Polskim rynku. Marka ta cieszy sie bardzo duża popularności. Należy do grona najbardziej kojarzonych firm z technologią przestrzenną. Jej oferta jest zróżnicowana, bogata i kompleksowa. Oferuje urządzenia, ale także wiele kursów, szkoleń oraz oprogramowanie – a zatem wszytko co jest potrzebne, kiedy chcesz zając sie tym tematem hobbistycznie lub profesjonalnie.

Drukarki 3D – jedne z najpopularniejszych na rynku

W ofercie MakerrBot znajduje się wiele drukarek, znanych i cenionych przez klientów. Są pośród nich sprzęty profesjonalne oraz te dla osób początkujących oraz modele edukacyjne. Do najpopularniejszych modeli zaliczamy Replicator gwarantujący niezrównaną szybkość oraz jakość, Replicator 2X (lub też replikator 5th)tworzony dla profesjonalistów, czy też Replicator Mini, idealny dla zastosowań edukacyjnych w dom oraz w szkole.

Szybkość, precyzja i niezawodność, a więc – skanery 3D

MakerBot to także skanery – skanery przestrzenne dla różnych zastosowań; tzw. biurkowe oraz te bardziej profesjonalne, charakteryzujące się bardzo dużą precyzją, szybkością, niezawodnością oraz intuicyjnością. Dostępne są w różnych parametrach. Najpopularniejszymi  modelami są  OKIO oraz Digitizer.

Produkty, oprogramowanie, szkolenia i wsparcie – wszystko czego potrzebujesz

MakerBot nie zapomina również o wszystkich, którzy potrzebują specjalistycznych szkoleń oraz wsparcia. Zapewnia pomoc, serwis oraz specjalistyczne kursy, z których z pewnością warto skorzystać.